you look like a movie, you sound like a song

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
VEIKĖJO AMŽIUS :
27
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

RašytiTemos pavadinimas: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 18:11

family::
brolis - Taron Egerton
pusbrolis - Andrés Ceballos Sanchez

friends::
bff - Luisana Loreley Lopilato
friends with benefits su Matthew Daddario

lovers::
one night stand - Michael Malarkey

enemies::
tikriausiai nejaučia blondinei didelės simpatijos - Malena Costa Sjögren

Paskutinį kartą redagavo Margot Elise Robbie, 13th Balandis 2016, 13:50. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
KREDITAS :
lithuaniangurl
REPUTACIJA :
635
VEIKĖJO AMŽIUS :
30
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars?

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 21:24

galim palikti puske/pusbroli manau, bff irgi (??) :DD o malarkey ir daddario turėsi į ką nors rimtesnio priimti:)) ai, ir galim palikti +- priešes su costa, nžn net, nepamenu,ar jos išsiaiškino kažką ar ne :DDD
Atgal į viršų Go down
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
VEIKĖJO AMŽIUS :
27
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 21:29

paliekam pusbrolį ir puseserę, bff for sure paliekam, priešes irgi, nes nieko neišsiaiškinom, jei gerai pamenu :DDD o dėl malarkey ir daddario tai gal kokių tikslių pasiūlymų turi?:))*

KREDITAS :
lithuaniangurl
REPUTACIJA :
635
VEIKĖJO AMŽIUS :
30
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars?

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 21:33

galės per baby shower išsiaiškint:DDDDDD neturiu...aš net nežinau, ką jie gyvenime veikia:DD nu malarkey tai be abejonių į meiles eis, nežinau tik kokias, u choose:DD o daddario gali ir koks draugas būt. arba irgi į meiles, aš ir su savim pakariauti galiu :))))))))
Atgal į viršų Go down
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
VEIKĖJO AMŽIUS :
27

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 21:43

jo, kai margot ateis į jį nors jos niekas ten nenori matyt :)) aš irgi nežinauuu, su malarkey galim imt exus/ neįpareigojančius santykius/ one night standą/ jaučiančius vienas kitam kažką daugiau, bet neperlipančius per savo principus ir to nepripažįstančius/ kokį nors tavo variantą?:DD o su daddario tai kaip pačiai labiau noris, arba imam gerus draugus (turės margot bent vieną vyrą tikrą draugą :))))/ neseniai susipažinusius ir greit radusius bendrą kalbą (arba net galės tik susipažint ateinančiam vakarėlį)/ friends with benefits/gali ir dėl ko nors pasipykt jie ;)) ir daugiau nežinau, nelabai originali aš šiandien :DD

KREDITAS :
lithuaniangurl
REPUTACIJA :
722
VEIKĖJO AMŽIUS :
28
I'm restless, I'm craving your attention
My red lips have found a new obsession

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 21:52

kai tiek mažai panų mieste, tai ir ją pakviesim :)) tai galim imti one night standą prie jūros kokį :)) ir tipo jie manė, kad čia tik šiaip pabuvo ir viskas, kad gal net nesusitiks daugiau, nes tiek daug žmonių artistre:DDDD bet va galės susitikti ir prasidės kokie love/hate relationship :DD o su daddario... tai galim imti friends with benefits maybe, kažkaip širdis neleidžia imt margot į drauges:DDD
Atgal į viršų Go down
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
VEIKĖJO AMŽIUS :
27

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   30th Kovas 2016, 21:56

nežinau, ar nesigailėsit tokio sprendimo, bet ok ;) okei, super, man tinka viskas, pati šituos abu gražius vyrus mielai į meiles tik :DD

VARDAS :
aistė
KREDITAS :
champagnemami
REPUTACIJA :
42

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   5th Balandis 2016, 00:06

kuoo/iš ko? 

Take a breath, Rest your head, Close your eyes, You are right. Just lay down, by my side, Do you feel my heat, On your skin. Take off your clothes, Blow out the fire, Don't be so shy, You're right. Take off my clothes, Oh bless me father, Don't ask me why, You're right
Atgal į viršų Go down
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
VEIKĖJO AMŽIUS :
27

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   12th Balandis 2016, 14:11

kuo tik noriii :*

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: you look like a movie, you sound like a song   

Atgal į viršų Go down

you look like a movie, you sound like a song

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11